Hírek
2011. November 23. 07:36, szerda |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Magabiztosan verte Federer Nadalt
A címvédő Roger Federer két sima szettben legyőzte a spanyol Rafael Nadalt kedden a férfi teniszezők Londonban zajló, 5,93 millió euró összdíjazású, évzáró Mesterek Kupáján és ezzel – elsőként – bejutott az elődöntőbe.
Eredmény:
B csoport, 2. forduló:
Federer (svájci, 4.)-Nadal (spanyol, 2.) 6:3, 6:0
Tsonga (francia, 6.)-Fish (amerikai, 8.) 7:6 (7-4), 6:1
Az állás: 1. Federer 2 győzelem, 2. Tsonga 1 (3-2-es játszmaarány), 3. Nadal 1 (2-3), 4. Fish 0.
A két kvartett első két helyezettje kerül be a szombati elődöntőbe, a finálét vasárnap rendezik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 13. 11:00, péntek | Sport
Nemzetek Ligája - Az ukrán, a georgiai és az északír csapattal egy csoportban a magyarok
A magyar labdarúgó-válogatott Ukrajna, Georgia és Észak-Írország csapatával találkozik majd a 2026/2027-es Nemzetek Ligája B divíziójának 2-es csoportjában.
2026. Február 12. 16:00, csütörtök | Sport
Kós Hubert a világ második legjobb férfi úszója a swimswam szakportál szerint
Az úszó Kós Hubert a második azon a listán, amelyet a tekintélyes swimswam szakportál készített a 2026-os esztendőre előre tekintve.
2026. Február 09. 15:00, hétfő | Sport
Varga Barnabás duplázott a görög élvonalban
A görög labdarúgó-bajnokságban szereplő AEK Athén vasárnapi kezdőcsapatának tagja volt Varga Barnabás, aki a sereghajtó Panszerraikosz elleni idegenbeli mérkőzés 55. és 95. percében is gólt szerzett.

