Hírek
2021. Július 20. 10:57, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Már 170 ezren igényelték a babaváró támogatást
Eddig már 170 ezer házaspár igényelte a babaváró támogatást - közölte a családokért felelős tárca nélküli miniszter kedden a Facebook-oldalán.
Novák Katalin a videóban emlékeztetett: a babaváró támogatás 10 millió forintos, kamatmentes, szabad felhasználású kölcsön, amelynek törlesztését az első gyermek születésekor három évre felfüggesztik, a második gyermek érkezésekor emellett elengedik a fennálló tartozás harminc százalékát, a harmadik gyermeknél pedig a teljes tartozást.
A babaváró támogatást folyamatosan lehet igényelni, a nyári hónapok alatt is - tette hozzá a miniszter, aki azt mondta: bízik abban, hogy a jövőben még többen élnek majd a támogatás lehetőségével.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
2026. Január 19. 07:16, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: tovább javítja a pontosságot a MÁV-csoport
A vonatok késését több mint 3 százalékpontnyival tudta csökkenteni a vasúttársaság tavaly, és az a cél, hogy 2030-ra 88 százalékra javítsák a vonatok pontosságát
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.

