Hírek
2020. Január 03. 12:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Még pár napig érvényesek a decemberre szóló bérletek
Január 7-ig érvényesek a decemberre szóló bérletek – közölte a MÁV pénteken az MTI-vel.
A társaság ugyanakkor azt javasolja, hogy a januári bérletek megvásárlását ne halasszák január 5. utánra.
A havi bérletek rendes érvényességi ideje a következő hónap ötödik napjáig tart. Januárban ez vasárnapra esik, emiatt 2020 első hétfőjén tömegesen akarnak majd bérletet vásárolni, mivel várhatóan az ünnepek után egyszerre térnek majd vissza a téli szünetből a diákok az iskolákba, az ünnepi szabadságolások után a munkavállalók munkahelyeikre.
A decemberi bérletek két nappal meghosszabbított érvényessége eredményeként csökkenhetnek a pénztári várakozási idők – írták.
Kiemelték azt is, hogy a MÁV-Start újabb fejlesztésének köszönhetően már a bérleteket is meg lehet váltani a MÁV applikáción keresztül az Android operációs rendszert futtató okoseszközökön, míg iOS-en várhatóan február 15-től.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 12:00, csütörtök | Belföld
Új program segíti a munkát keresők elhelyezkedését
2026. Február 05. 07:27, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely az Európai Bizottsághoz fordul a szolidaritási hozzájárulás kapcsán kiadott kormányrendelet miatt
2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk
A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.

