Hírek
2011. Augusztus 05. 14:25, péntek |
Belföld
Forrás: HírTV
Megduplázódhat a támogatottak köre
Szeptember elsejétől lép hatályba az a törvénymódosítás, amelynek köszönhetően duplájára nőhet a lakásfenntartási támogatásban részesülők köre.
A gáz- és távhőár-támogatás, valamint a lakásfenntartási támogatás összeolvadása révén egyrészt egyszerűsödik és egységesebbé válik a lakhatással összefüggő szociális ellátások rendszere, másrészt könnyen ki lehet majd szűrni azokat, akik jogosulatlanul veszik igénybe a támogatást. Ráadásul a jövő hónaptól azok is számíthatnak állami segítségre, akik egyéb fűtési nemeket – például fa, szén, palackos gáz, fűtőolaj – használnak. (lm)
Magyar Nemzet
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 08. 11:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 6. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Február 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni
Arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Digitális Polgári Körök szombati háborúellenes gyűlésén Szombathelyen.
2026. Február 08. 07:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: véget vetünk az elszalasztott lehetőségek időszakának
Április 12-én egyszer és mindenkorra véget vetünk az elszalasztott lehetőségek korszakának, az Orbán-Gyurcsány-korszaknak, a hanyatlásnak, az önkénynek és a közjavak szétlopásának
2026. Február 07. 16:00, szombat | Belföld
Hegyi Zsolt: minden eddiginél nagyobb lépés történt a MÁV-flotta megújítása felé
Plusz 50 ezer vasúti ülőhely: mintegy 100 távolsági és elővárosi motorvonat, csaknem 90 új InterCity-kocsi

