Hírek
2021. Szeptember 06. 08:51, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meghalt egy férfi, akit több autó is elütött Szigetszentmiklósnál
Meghalt egy 28 éves férfi, akit több autó is elütött Szigetszentmiklósnál vasárnap éjszaka - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon hétfőn.
Az 5102-es út 5-ös kilométerénél gázolta el egy személyautó a gyalogost, aki a baleset miatt átesett a szemközti forgalmi sávba, és ott is nekicsapódott egy gépkocsinak.
A férfi a helyszínen meghalt - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 08. 10:00, szerda | Belföld
Vance: Bárki nyeri a választást, együtt fogunk működni vele
2026. Április 08. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az Egyesült Államok a világ legerősebb országa, és ők ma a szövetségeseink
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani
Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség képes és készen áll, hogy megvédje a gázvezetéket
A Magyar Honvédség képes és készen áll arra, hogy megvédje a gázvezetéket - írta a honvédelmi miniszter húsvéthétfőn közösségi oldalán, a vasárnapi Török Áramlat elleni szabotázsakcióra reagálva.

