Hírek
2025. Február 18. 13:00, kedd | Helyi
Megnyílt a „Menyasszony 25” című kiállítás a Dombóvári Művelődési Házban
A tárlaton a Dombóvárról elszármazott neves divattervező és menyasszonyi ruhatervező, Klotcz Edit néhány meseszép menyasszonyi ruhája is látható.
A Dombóvárról elszármazott neves divattervező és menyasszonyi ruhatervező, Klotcz Edit 25 évvel ezelőtt hozta létre a Kloé márkanevet és nyitotta meg a Kloé Divatszalont Pécs belvárosában. A tárlaton néhány meseszép Kloé menyasszonyi ruha látható.
Emellett az intézmény felhívására több esküvői fotós küldte el felvételeit, melyekből a szervezők a kiállításba jópárat kiválogattak, és azokat szintén bemutatják az érdeklődőknek.

A megnyitónak része volt egy, az idei esküvői trendekről szóló beszélgetés szakemberek (Bogyó Tamara esküvőszervező, Keszthelyi Tamás fotós, Palancsa László ceremóniamester és Schveiger Tamás esküvői DJ) részvételével.
A ruhákat és a képeket március 25-ig tekinthetik meg a Majoros galériában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 09:24, kedd | Helyi
Tízéves jubileumát ünnepelte a Balaton Babetta Túra
Jubileumi évhez méltó programmal rendezték meg idén a Balaton Babetta Túrát, amely immár tizedik alkalommal hívta közös motorozásra a Babetta-rajongókat.
2026. Július 13. 09:16, hétfő | Helyi
Augusztustól újraindul a személyszállítás a Dombóvár-Komló vasútvonalon
Intenzív pályakarbantartási munkálatok zajlanak a Dombóvár-Komló vasútvonalon annak érdekében, hogy augusztus 1-jétől ismét menetrend szerint közlekedhessenek a személyvonatok Komló és Dombóvár között -
2026. Július 10. 17:44, péntek | Helyi
Frissítve: Elfogták a rendőr gázolásával gyanúsított csikóstőttősi férfit
Példátlan összefogással százak keresték azt a 43 éves férfit, aki egy igazoltató rendőrt gázolt el Kaposszekcsőn csütörtökön késő este. Végül csaknem 24 óra bujkálás után a lucernásban találtak rá Csikóstőttős határában.
2026. Július 09. 09:25, csütörtök | Helyi
Bűn- és baleset-megelőzési előadásokkal készültek a rendőrök a gyerekeknek
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai július elején Gyulajon tartottak bűn- és baleset-megelőzési előadásokat, majd a kapitányság épületében fogadták a nyári tábor résztvevőit.

