Városlista
2026. június 3, szerda - Klotild

Hírek

2017. Július 10. 14:35, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Megszökött az állampusztai bv-intézet egyik rabja

Megszökött az állampusztai bv-intézet egyik rabja

Munkavégzés közben engedély nélkül távozott egy fogvatartott az Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási (bv) Intézet mellett működő sertéstelepről hétfőn

- közölte Orosz Zoltán, a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának szóvivője az MTI-vel. Orosz Zoltán elmondta: a fogvatartott - aki lopás miatt töltötte 60 napos büntetőjogi elzárását az állampusztai intézetben - a börtön által szervezett foglalkoztatási program keretében a sertéstelep területén végzett munkát, ahonnan hétfőn kora délelőtt engedély nélkül távozott.

A büntetés-végrehajtási intézet és a rendőrség megkezdte a felkutatását - tette hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 03. 15:00, szerda | Belföld

Vitézy Dávid már a KRESZ módosítása előtt szabályozná az elektromos rollerek közlekedését

Vitézy Dávid szerint az elektromos rollerek szabályozása olyan fontos kérdés, hogy azzal nem lehet megvárni a KRESZ átfogó módosítását, hanem hamarabb kell lépni

2026. Június 03. 14:00, szerda | Belföld

Vezérigazgató: sikeres a Debrecenben gyártott BMW iX3

2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld

Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről

Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.

2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld

Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában

Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.