Hírek
2024. November 04. 08:17, hétfő | Helyi
Megtartották a Dombóvári Kábítószerügyi Egyeztető Fórum idei utolsó ülését

Az idei évben utolsó alkalommal ült össze október 30-án a Dombóvári Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) a Városháza Ujváry termében.
Gábor Zoltán r. alezredes, társelnök nyitotta meg a fórumot és ismertette a napirendi pontokat. A 2024-es év értékelése mellett elhangzottak a kortárs színjátszás helyzetével kapcsolatos gondolatok és a június 13-án megrendezésre került Kábítószer Ellenes nap során szerzett tapasztalatok.
Az egyeztető fórumon részt vett Pintér Szilárd polgármester, Nagy Roland alpolgármester és dr. Bognár Szilveszter, a Dombóvári Rendőrkapitányság vezetője, akik örömmel értesültek az idei évben megtett fontos lépésekről és a konstruktív együttműködésről.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 03. 09:30, csütörtök | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb ajánlata
Lehűtöttük az árakat!
2025. Július 01. 13:49, kedd | Helyi
Tovább emelkedik a szabadtéri tüzek száma
Az egész országot sújtó kánikula és tartós csapadékhiány miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe.
2025. Június 30. 13:58, hétfő | Helyi
Gyulajon és Tamásiban volt szükség a tűzoltókra
Egy hetven négyzetméteres műhely égett teljes terjedelmében benne fűnyírókkal és kéziszerszámokkal péntek este Gyulajon, a Szent Imre téren.
2025. Június 30. 11:06, hétfő | Helyi
Háromnegyed óra alatt nyolcmilliót vittek el a csalók
Negyvenöt percig tartották szóval csalók a gyanútlan sértettet, közben a lekötött pénzét átvezették a folyószámlájára, és el is utalták egy ismeretlennek.