Hírek
2018. Július 25. 14:47, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Megvert két nő és egy férfi egy benzinkutast Zalaegerszegen
Garázdaság miatt indult eljárás két nő és egy férfi ellen, akik kedd este bántalmaztak egy benzinkutast Zalaegerszegen - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
A 46 éves és a 23 éves nő, valamint a 22 éves férfi kedden kora este tankolni állt meg egy személyautóval Zalaegerszegen, a Balatoni úton lévő egyik benzinkútnál. Szóváltásba keveredtek a kútkezelővel, majd a kiabálást tettlegesség követte, a két nő és férfi társuk többször arcon és fejen ütötte a benzinkutast.
A bántalmazásnak a kútkezelő egyik kollégája vetett véget.
Az elkövetők elhagyták a helyszínt, de a rendőrök néhány perccel később a közelben elfogták őket. Mindhármuk ellen garázdaság gyanúja miatt indítottak eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
2026. Július 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: a Tisza-kormány átfogó adóügyi módosító csomagot nyújtott be a parlamentnek
2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.

