Hírek
2025. Február 19. 07:36, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Meteorológia: a szerda és csütörtök hajnal lehet a leghidegebb
A szerda és csütörtök hajnal lehet a leghidegebb, egyes helyeken mínusz 15 Celsius-fok alá hűlhet a levegő - derül ki a HungaroMet Zrt. kedd délutáni videójából.
Az előrejelzés szerint észak felől este megkezdődik a felhőzet csökkenése, és szerda hajnalra az ország nagy részén kiderül az ég.
A derült ég és gyenge légmozgás mellett nagy területen mínusz 10 fok köré hűl le a levegő, de a "hidegre érzékeny helyeken", például az északi völgyekben akár mínusz 15 fok alatti értékeket is mérhetnek.
A derült, napos idő szerdán folytatódik, az északkeleti vármegyékben lehet időszakosan kicsivel több a felhő, a hőmérséklet csúcsértéke 4-5 fok környékén alakul.
Az előrejelzés szerint a hét második felében lasú enyhülés kezdődik, az ország nagyobb részén 6-8 fok lehet délután, de éjszakánként továbbra is fagyra kell készülni, a csütörtök hajnal lehet a leghidegebb, utána egy-egy fokkal nő a minimum-hőmérséklet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 14:00, szerda | Belföld
Az érdekelt gazdasági szereplők javaslatot készítettek a külföldiek foglalkoztatásának szabályozására
2026. Július 08. 11:00, szerda | Belföld
Élelmiszerárak és a forint árfolyama tartja kordában az inflációt
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.

