Hírek
2016. Február 08. 11:37, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság, fotó: news.stv.tv
Motoros baleset Jágónakon

A motorkerékpáros súlyos sérülést szenvedett.
A rendelkezésre álló adatok alapján Jágónakon 2016. február 7-én 14 óra 50 perckor egy 35 éves helyi férfi motorkerékpárral közlekedett, amikor az egyik kanyarban megcsúszott, majd elesett. A jármű vezetője bukósisakot viselt, de nem volt becsatolva, így az esés következtében a leesett a fejéről. A férfi a baleset következtében súlyos sérülést szenvedett, a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték.
Az ügyben a további eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztálya folytatja le.
A fotó illusztráció.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 09. 08:39, szerda | Helyi
Sikeresen megszervezték idén is a Balaton kerülő retro kismotorozást
Az elmúlt hétvégén IX. alkalommal tartották meg a már szokásos, éves Balaton kerülő túrát többnyire Babettákkal és egyéb más kis retro mopedokkal.
2025. Július 07. 14:53, hétfő | Helyi
Súlyos sérüléses baleset történt Dombóváron
Július 4-én egy autós Dombóváron a Vörösmarty utcában a Pannónia út irányába közlekedett, amikor a kereszteződésben az autó vezetője nem adta meg az elsőbbséget és kihajtott a védett úton közlekedő kocsi elé.
2025. Július 04. 10:37, péntek | Helyi
Meghosszabbították a másodfokú hőségriasztást – tartós kánikula várható
Az Országos Tisztifőorvos a június 30-án (hétfő) 00 órától július 4-én (péntek) 24 óráig érvényben lévő országos másodfokú hőségriasztást július 7-én (hétfő) 24 óráig meghosszabbítja.
2025. Július 04. 07:29, péntek | Helyi
Szerdán is szabadtéri tüzekhez vonultak a tűzoltók
Nyolc tűzeset és egy műszaki mentés adott munkát vármegyénk tűzoltóinak július másodikán.