Hírek
2021. Március 22. 10:59, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Munka közben fogták el a tinédzser betörőket
A négy fiatal kibontotta a kerítést és befeszítette a bejárati ajtót, de a zsákmánnyal már nem tudtak távozni.
Bejelentés érkezett a rendőrségre 2021. március 19-én nem sokkal dél előtt arról, hogy egy XIX. kerületi családi házba betörtek – közölte a rendőrség.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XIX. Kerületi Rendőrkapitányság járőrei perceken belül a helyszínre értek és elfogtak négy fiatalt. A rendőrök a házban kutatás nyomait fedezték fel, a fiataloknál talált hátizsákból pedig porcelán tárgyak, és értékes bélyegek kerültek elő.
A rendőrök a 13, 17 és két 15 éves fiatalt a XIX. Kerületi Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók megkezdték elszámoltatásukat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 07. 06:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: mától nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre
Péntektől nincs szükség az önkéntes fogyasztáscsökkentésre - jelentette be a miniszterelnök csütörtök este a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 07. 04:00, péntek | Belföld
Kapitány István: a benzin ára a volt védett ár alá csökkent
A benzin ára a volt védett ár alá csökkent - írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter csütörtökön Facebook oldalán közzétett bejegyzésben.

