Hírek
2021. Július 22. 07:58, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Munkahelyi balesetben meghalt egy férfi Bátonyterenyén
Munkahelyi balesetben meghalt egy férfi szerdán egy üzemben a Nógrád megyei Bátonyterenyén.
Anger Cintia, az Országos Mentőszolgálat kommunikációs szervezője az MTI megkeresésére a balesetről azt közölte: a középkorú férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
Az MTI információja szerint a dolgozó esztergagépbe szorult a fémszerkezeteket gyártó bátonyterenyei üzemben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.

