Hírek
2022. Augusztus 11. 18:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Nagy értékű hamisított ruhára bukkant Nyíregyházán a NAV
Több mint 126 millió forintot érő hamis ruhára bukkantak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai egy nyíregyházi raktárban - közölte a hatóság sajtószóvivője szerdán az MTI-vel.
Dávid Zoltán elmondta, a város külterületén lévő raktárban tartott ellenőrzés során a ruhák mellett a hamisítványok előállítására szolgáló lenyomatkészítő eszközöket is találtak az ellenőrök. Az előzetes szakértői vélemény szerint valamennyi termék hamisítvány, amelyeket a védjegy tulajdonosának engedélye nélkül hoztak forgalomba.
A hamisított árut és az eszközöket lefoglalták, a NAV versenytárs utánzása, illetve iparjogvédelmi jogok megsértése bűncselekmény gyanúja miatt tett feljelentést.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld
Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé
A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.
2026. Július 18. 12:00, szombat | Belföld
Az orosz energiaimport szankciójáról szóló amerikai tervekről is tárgyalt az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke Washingtonb
Az oroszországi energiaimport szankciójáról szóló amerikai kongresszusi törvényjavaslat is szóba került Hajdu Mártonnak, az Országgyűlés külügyi bizottsága elnökének washingtoni megbeszélésein.
2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő
Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt

