Hírek
2011. December 02. 16:05, péntek |
Kék hírek
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Ne hagyjuk magunkat átverni telefonos ígéretekkel!

Az elmúlt napokban két olyan eset is történt Tolna megyében, ahol ismeretlen telefonáló ígért nyereményt készpénzfeltöltés ellenében. Egy bölcskei és egy szekszárdi célszemély sajnos belement a játékba.
Ismeretlen tettes ellen tett feljelentést egy bölcskei férfi, akit otthon hívott fel valaki azzal, hogy nyert egy bankkártyát 750 000 forinttal. A bankkártyát akkor kapja meg, ha ATM automatán keresztül kóddal regisztrálja magát, és feltölt kétszer 12 000 forintot a megadott feltöltő kártyára. A férfi teljesítette a kérést.
December 1-jén délelőtt tett feljelentést ismeretlen tettes ellen egy szekszárdi férfi, akinek a csaló egy mobilszolgáltató munkatársának adta ki magát. Ahhoz, hogy egy nyereményautót átvehessen több mint 60 000 forint készpénz feltöltésére kérte. Ennek a férfi eleget is tett, azonban később hiába hívta fel a mobilszolgáltatót a nyereményjáték után érdeklődve, kiderült, hogy ilyen játék nem is létezik.
Ugye, Ön nem lesz ilyen hiszékeny?
A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság zöldszáma: 06-80/200-178
A telefontanú ingyenes száma 06-80/555-111
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 20. 09:16, vasárnap | Kék hírek
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében - Videó
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében, a rendőrök hat embert vettek őrizetbe - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság vasárnap a rendőrség honlapján.
2025. Április 18. 09:52, péntek | Kék hírek
Elhunyt Varga Ákos motorversenyző
Közlekedési balesetben elhunyt Varga Ákos, az első magyar motorversenyző, aki teljesítette a Dakar-ralit.
2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek
Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait
Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.