Hírek
2021. Május 01. 08:10, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Nem a verésbe halt bele a XVI. kerületben holtan talált férfi
Nem a verésbe halt bele a XVI. kerületi családi házban pénteken holtan talált férfi - tájékoztatta a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) péntek este az MTI-t.
Közleményükben azt írták: az elsődleges adatokkal szemben a boncolás megállapította, hogy a férfit korábban megverték, de halálát nem az okozta. A halál okának megállapítása érdekében további szakértői vizsgálatok szükségesek.
A BRFK a büntetőeljárást súlyos testi sértés kísérlet megalapozott gyanújával folytatja. A bántalmazással gyanúsított 46 éves nő és 26 éves férfi - akiket korábban őrizetbe vettek - az eljárás során szabadlábon védekezik - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
2026. Február 11. 10:00, szerda | Belföld
Joó István: a hatósági ellenőrzési rendszer működik, a gödi gyár soha senkit sem mérgezett meg
2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld
Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba
Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.

