Városlista
2026. június 16, kedd - Jusztin

Hírek

2011. Július 21. 14:37, csütörtök | Kék hírek
Forrás: HírTV

Nem élte túl a hídpillérnek csapódást

Nem élte túl a hídpillérnek csapódást

A kórházban életét vesztette az a 17 éves fiú, aki motorkerékpárjával a szegedi Belvárosi híd pillérének csapódott.

A baleset körülményeit szakértő bevonásával vizsgálja a rendőrség. Vizsgálják annak a felelősségét is, aki odaadta a Kawasakit a jogosítvánnyal nem rendelkező fiúnak.

 

A tragikus baleset szerdán este történt a szegedi rakparton. A 17 éves fiú egy kölcsönkapott motorkerékpárral haladt nagy sebességgel. Meg akarta előzni a híd lábánál az előtte haladó személyautót, de nem tudta, mert szemből is jött egy jármű. A fiatal motoros vészfékezett, eközben elvesztette egyensúlyát, s nekicsapódott a pillérnek. Az ütközés során a fiatal fiú olyan súlyosan megsérült, hogy nem sokkal kórházba szállítása után meghalt. (rá)

HavariaPress

Címkék: baleset

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek

Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt

Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.

2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek

Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek

Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.