Hírek
2019. Április 05. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: mti
Összehangolhatja a közösségi közlekedést a vidéki szolgáltatókkal a MÁV-Start
A MÁV-Start közölte, hogy megkezdődött az együttműködés előkészítése Debrecennel, a V-Busz Veszprémi Közlekedési Kft.-vel pedig már meg is kötötték a megállapodást.
Utóbbi alapján a városi szolgáltató gyakrabban indít buszokat a veszprémi pályaudvarhoz, és valós idejű menetrendi információkat kap az érkező és induló vonatokról. A megállapodás keretében közös díjtermékek bevezetését is tervezik, ami a vasúttársaság szerint szintén kedvezhet az utasoknak.
A MÁV-Start arra számít, hogy az összehangolt helyi és vonatközlekedés jobb összeköttetést eredményez Veszprém és Budapest között, mint a közvetlen autóbuszos utazás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 30. 13:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: felszólítjuk a miniszterelnököt, azonnal hozza nyilvánosságra a von der Leyen-Magyar Péter paktum részleteit
2026. Május 30. 13:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: az uniós források hazahozatalának ára \"az orbáni korrupció\" megszüntetése volt
Egyetlen ára volt a 6000 milliárd forintos uniós források hazahozatalának: az orbáni korrupció folytatásának teljes megszüntetése - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán péntek este.

