Városlista
2025. december 17, szerda - Lázár

Hírek

2019. Február 16. 17:38, szombat | Helyi
Forrás: Dombó Média

Pakson győztek a dombóvári kosarasok

Pakson győztek a dombóvári kosarasok

A regionális U18-as fiú bajnokság 11. fordulójában február 13-án a Paksi ASE együttesénél vendégeskedett a Dombóvári KKE csapata.

A két nappal korábban Szekszárdon aratott győzelem önbizalmat adott Szőke Balázs edző tanítványainak, akik az első negyedben végig egy-két ponttal vezettek. A folytatásban a fáradtság jelei mutatkoztak a látogatókon. A hazaiak átvették a játék irányítását és a nagyszünetre 39:35-ös előnyt szereztek. A térfélcsere utáni játékrész közepén mindkét gárda védekezést váltott, amiből a dombóváriak jöttek ki jobban, akik előbb egyenlítettek, majd a vezetést is átvették. A mérkőzés záróetapjában okosan szőtte támadásait a DKKE legénysége, mely fokozatosan növelte a két alakulat közötti különbséget. Az összecsapás lefújásakor 76:58-at mutatott a vendégek javára az eredményjelző.

11. forduló eredménye:
Paksi ASE - Dombóvári KKE 58:76
Dombóvár: Takács A. (21), Vértes (19), Heisz (14), Lalák (8), Kapinya (6), Orbán (5), Pápai (3), Nagy B., Slavati, Halmai

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi

Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!

A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.

2025. December 17. 11:00, szerda | Helyi

BestByte Ünnepi Nagyakció Dombóváron!

Kiemelt ünnepi ajánlatok - hosszabbított ünnepi nyitva tartás a gondtalan vásárláshoz!

2025. December 15. 09:00, hétfő | Helyi

Ékszer-, régiség- és bundafelvásárlás lesz 3 napig Dombóváron

Most eladhatja feleslegessé vált ékszereit, régiségeit vagy bundáit a 3 napos dombóvári felvásárláson! Időpont egyeztetéssel akár házhoz is mennek!

2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi

A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész

Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást