Városlista
2025. július 4, péntek - Ulrik

Hírek

2025. Február 03. 11:55, hétfő | Helyi

Parkoló autónak ütközött egy ittas sofőr Kocsolán

Parkoló autónak ütközött egy ittas sofőr Kocsolán

Egy belga férfi közlekedett február 2-án Kocsolán a Kossuth utcában, amikor nem az útviszonyoknak megfelelően vezette járművét.

Átsodródott a szemben levő forgalmi sávba, ahol nekiütközött egy, ott korábban leparkolt kocsi jobb hátuljának, majd tovább sodródva bal oldali füves árokban állt meg.

Az autót vezető belga férfiről kiderült, hogy erősen ittas állapotban ült a volán mögé. Nem tudta igazolni azt sem, hogy van-e vezetői engedélye. Vele szemben büntető- és szabálysértési eljárás is indul a Dombóvári Rendőrkapitányságon.

Címkék: baleset

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 04. 10:37, péntek | Helyi

Meghosszabbították a másodfokú hőségriasztást – tartós kánikula várható

Az Országos Tisztifőorvos a június 30-án (hétfő) 00 órától július 4-én (péntek) 24 óráig érvényben lévő országos másodfokú hőségriasztást július 7-én (hétfő) 24 óráig meghosszabbítja.

2025. Július 04. 07:29, péntek | Helyi

Szerdán is szabadtéri tüzekhez vonultak a tűzoltók

Nyolc tűzeset és egy műszaki mentés adott munkát vármegyénk tűzoltóinak július másodikán.

2025. Július 03. 15:27, csütörtök | Helyi

Tolna vármegyei rendőrök elismerése

A bűnügyi országos rendőrfőkapitány-helyettes dicséretét két Tolna vármegyei rendőr is kiérdemelte.

2025. Július 03. 09:30, csütörtök | Helyi

A BestByte Dombóvár legújabb ajánlata

Vidd haza most 0% THM-mel!