Városlista
2025. április 8, kedd - Dénes

Hírek

2018. Január 08. 10:00, hétfő | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság

Pulton felejtett pénztárcát lopott egy dombóvári boltban

Pulton felejtett pénztárcát lopott egy dombóvári boltban

A Dombóvári Rendőrkapitányság nyomozást folytatott lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt dombóvári lakos ellen.

Az 53 éves nő a nyomozás adatai szerint 2017. december 28-án délután egy dombóvári boltból ellopott egy pulton felejtett pénztárcát, amelyben mintegy 60 000 forint készpénz, valamint bankkártyák és személyes iratok is voltak.

A rendőrök a nyomozás eredményeként azonosították, majd gyanúsítottként hallgatták ki a nőt, aki az eljárás során szabadlábon védekezhet.

A Dombóvári Rendőrkapitányság Nyomozó Alosztályának munkatársai a nyomozást befejezték, az ügyet vádemelési javaslattal az ügyészségnek a napokban átadták.

A fotó illusztráció.

Címkék: lopás, rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 07. 09:32, hétfő | Helyi

A naki önkormányzat szervezésében április 3-án tartották meg a gazdák pálinkaversenyét

Az idei megmérettetésre 35 minta érkezett a zsűri elé.

2025. Április 04. 16:26, péntek | Helyi

Posztumusz Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címben részesült Dr. Rabb Zoltán

Az Dombóvár Város Önkormányzatának legfőbb grémiuma 2025-ben Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címet adományozott posztumusz Dr. Rabb Zoltán részére.

2025. Április 03. 10:00, csütörtök | Helyi

A BestByte Dombóvár legújabb, heti ajánlata

A jó ár neked is jár!

2025. Április 03. 08:42, csütörtök | Helyi

Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címet kapott Bodó Imre

A Pro Oppido Dombóvár Díszpolgári címmel járó oklevelet és a gyűrűt dr. Nagy István agárminiszter úr, dr. Csibi Krisztina a térség országgyűlési képviselője, valamint Pintér Szilárd Dombóvár város polgármestere adta át.