Hírek
2022. November 19. 19:11, szombat |
Belföld
Forrás: Police.hu
Rendőrautó kamerája vette fel, ahogy a tilosban előző autós az árokba borul

Csak a szerencsén múlt, hogy nem végződött sérüléssel az a baleset, amit a 6-os főúton Tolna térségében rögzítettek a rendőrautók kamerái, amikor egy türelmetlen sofőr a kanyarodó sávban, majd a forgalomtól elzárt területen előzött egyszerre több kocsit, de megcsúszott a nedves úton, és oldalára borult.
Az elmúlt időszakban több baleset történt amiatt Tolna megye útjain, mert az autósok nem az út- és látási viszonyoknak megfelelően közlekedtek, vagy éppen egy szabálytalan előzést követően csúsztak meg az úton, és borultak fel.
Az egyik legsokkolóbb baleset november 17-én délután történt, amikor egy szabálytalanul előző autós manőverét rögzítették az előzött rendőrautók kamerái. A kocsit vezető férfi karcolások nélkül megúszta a balesetet, de csak a szerencsén múlt, hogy nem lett komolyabb a baj.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel
2025. Június 30. 07:36, hétfő | Belföld
Nagy István: ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet
A kormány ingyenesen biztosítja a gazdák számára az öntözővizet azzal, hogy mintegy 10 milliárd forintnyi összegben átvállalja a vízdíj árának megfizetését a gazdálkodóktól