Városlista
2026. április 9, csütörtök - Erhard

Hírek

2022. Szeptember 17. 13:43, szombat | Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár

Segíti a közterületi fák lehullott lombjainak összegyűjtését az önkormányzat

Segíti a közterületi fák lehullott lombjainak összegyűjtését az önkormányzat

Dombóvár Város Önkormányzata azon Fő utcai és Ady Endre utcai ingatlanhasználók részére, akik előtt gesztenyefa található, 10-10 darab átlátszó zsákot biztosít a szeptemberi, valamint az októberi hónapokban.

Tisztelt Fő utcai és Ady Endre utcai lakosok!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a korábbi évekhez hasonlóan, a közterületi fák lehullott lombjainak összegyűjtését Dombóvár Város Önkormányzata idén is oly módon segíti elő, hogy azon Fő utcai és Ady Endre utcai ingatlanhasználók részére, akik előtt gesztenyefa található, 10-10 darab átlátszó zsákot biztosít a szeptemberi, valamint az októberi hónapokban.

A következő zöldhulladék-szállítás várhatóan 2022. október 3-7., valamint október 31. és november 4. között kerül megszervezésre.
Kérjük Önöket, hogy a szeptember és október hónapokban szíveskedjenek a Városüzemeltetési Irodában (Dombóvár, Bezerédj u. 14.) lakcímkártya bemutatásával átvenni az összegyűjtéshez szükséges zsákokat.

Köszönjük, hogy Ön is hozzájárul a közterületek és ingatlanok rendjéhez és a település köztisztaságához!

Dombóvár Város Önkormányzata

Címkék: zöldhulladék

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi

Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron

Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik:

2026. Április 02. 11:28, csütörtök | Helyi

Városnapi ünnepi gála Dombóváron

Dombóvár 1970. április 1-jén kapott városi rangot, melynek évfordulóját idén is méltó módon ünnepelte a város.

2026. Április 01. 13:47, szerda | Helyi

Bor- és pálinkaversenyt tartottak Várongon

A helyi önkormányzat az idei évben is megrendezte a gazdák bor- és pálinkaversenyét.

2026. Március 27. 10:24, péntek | Helyi

Mindenük elégett Kaposszekcsőn, segítségre szorul a kétgyermekes anya

Egyedülálló anya két gyermekével segítségre szorul, mert bérlakásuk kiégett Kaposszekcső Liget lakótelepen. Lakhatásukat segíti az önkormányzat, de ruháik, használati eszközeik teljesen megsemmisültek,