Városlista
2026. január 26, hétfő - Vanda

Hírek

2011. December 23. 16:30, péntek | Helyi sport
Forrás: Erdősné Fedeles Zita/APOK Belvárosi Általános Iskola

Sikeresen szerepeltek a Belvárosi úszói a városi diákolimpián

Sikeresen szerepeltek a Belvárosi úszói a városi diákolimpián

A dombóvári Farkas Attila uszodában rendezték december 14-én a diákolimpia városi úszóversenyét, melyen a Belvárosi Általános Iskola tanulói nagyon szép sikereket értek el a különböző úszásnemekben.

Első képünkön a Belvárosi teljes diákolimpiai úszócsapata.

Mindkét versenyszámban I. helyezettek lettek:

  • Tar Dávid 2.b: I. kcs. 50 gyors, 50 hát
  • Turi Bianka 6.a: III. kcs. 100 gyors, 100 mell
  • Halmai Blanka 6.a: III. kcs. 100 pillangó, 100 hát
  • Halmai Petra 8.a: IV. kcs. 100 pillangó, 100 hát

Dobogós helyezést értek el:

  • Turi Roland 4.a: II. kcs. 50 hát és 50 mell
  • Boda Janka 4.b: II. kcs. 50 mell
  • Sarkadi Balázs 5.b: III. kcs. 100 hát, 100 mell

A III. korcsoportos leány gyorsváltó 2. helyezést ért el. Tagjai: Turi Bianka (6.a), Halmai Blanka (6.a), Boda Flóra (5.b) és Erős Dorina (5.a) - második képünkön.

A Bonyhádon sorra kerülő megyei döntőre az első és második helyezettek jutottak tovább, azaz Halmai Petra (8.a), Halmai Blanka (6.a), Turi Bianka (6.a), Turi Roland (4.a), Sarkadi Balázs (5.b) és Tar Dávid (2.b).

Az iskola ezúton is köszönetet kíván mondani az edzőknek az eredményes felkészítésért.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 25. 08:40, vasárnap | Életmód

Otthon Centrum: mérséklődhet a lakóingatlanok drágulási üteme

A lakóingatlanok ára idén sem fog jelentősen csökkenni, de a lakásépítések felfutása miatt a drágulás üteme mérséklődhet az Otthon Centrum várakozása szerint.

2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson

Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország