Városlista
2025. április 7, hétfő - Herman

Hírek

2011. Szeptember 27. 23:35, kedd | Helyi
Forrás: APOK Belvárosi Általános Iskola

Szabadság utcai sportcsarnok: újra élet a falak között

Szabadság utcai sportcsarnok: újra élet a falak között

Újra élettel van tele az Apáczai Oktatási Központ Belvárosi Általános Iskola Tagintézményének Szabadság utcai tornacsarnoka. A 2010 nyarán elkezdődött és a közelmúltban lezárult felújításra 80 millió forint jutott.

A beruházás során új sportpadlót kapott a csarnok, homlokzati felújítás mellett szigetelték a tetőt. Átépítették a vizesblokkot és akadálymentesítették az épületet. A szeptember 17-i ünnepélyes megnyitó óta már birtokba is vették a létesítményt a belvárosi iskola alsó tagozatosai, az Apáczai Szakközépiskola belügyi osztályai, valamint több sportszervezet tagjai.

A családi nappal egybekötött csarnoknyitó sportnap délelőtt kispályás labdarúgó kupával kezdődött. A torna eredményhirdetésén a díjakat Buzánszky Jenőtől vehették át a játékosok. A kivitelező cég képviselőjének készre jelentését követően a felső tagozatos diákok meglepetés tánccal vették birtokba a tornatermet (képünkön).

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 07. 09:32, hétfő | Helyi

A naki önkormányzat szervezésében április 3-án tartották meg a gazdák pálinkaversenyét

Az idei megmérettetésre 35 minta érkezett a zsűri elé.

2025. Április 04. 16:26, péntek | Helyi

Posztumusz Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címben részesült Dr. Rabb Zoltán

Az Dombóvár Város Önkormányzatának legfőbb grémiuma 2025-ben Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címet adományozott posztumusz Dr. Rabb Zoltán részére.

2025. Április 03. 10:00, csütörtök | Helyi

A BestByte Dombóvár legújabb, heti ajánlata

A jó ár neked is jár!

2025. Április 03. 08:42, csütörtök | Helyi

Pro Oppido Dombóvár díszpolgári címet kapott Bodó Imre

A Pro Oppido Dombóvár Díszpolgári címmel járó oklevelet és a gyűrűt dr. Nagy István agárminiszter úr, dr. Csibi Krisztina a térség országgyűlési képviselője, valamint Pintér Szilárd Dombóvár város polgármestere adta át.