Városlista
2026. április 16, csütörtök - Csongor

Hírek

2016. Szeptember 20. 21:18, kedd | Helyi
Forrás: City Cartel Ingatlaniroda

Szerződéskötési lehetőségek a dombóvári CITY CARTEL ingatlanirodában

Szerződéskötési lehetőségek a dombóvári CITY CARTEL ingatlanirodában

Az ingatlaniroda országos adatbázisba rögzíti a szerződött ingatlanokat, online és offline felületeken teszik elérhetővé az adott hirdetéseket.

A megbízási szerződések időtartama lehet határozott (min. 6 hónap), illetve határozatlan.

Díjazás szempontjából jelenleg háromféle szerződés közül választhat:

- EXKLUZÍV: 3% + ÁFA (kizárólag a City Cartel irodát bízza meg az értékesítéssel)
- PRÉMIUM: 3,5% + ÁFA (A City Cartel értékesít + Ön magánúton is hirdethet)
- ÁLTALÁNOS: 4% + ÁFA (City Cartel-en kívül más ingatlanirodával is szerződhet)

A jutalékon felül semmiféle költség nem keletkezik, amennyiben az adott szerződés betartásával kerül sor az ingatlan értékesítésére.

Költségmentes ügymenet, csak sikeres eladáskor jár megbízói díj. Az iroda csak akkor jogosult jutalékra, ha a tényleges vevőt ők hozzák Önnek!

Fenti lehetőségeken kívül, folyamatosan hirdetnek akciós szerződéskötési lehetőségeket, aktuális ajánlataikról érdeklődjön elérhetőségeiken!

Online hirdetési felületek:

- City Cartel központi weboldal
- Ingatlan.com
- Jófogás (.hu)
- Ingatlanbazár (.hu)
- Szuperinfó (.hu)

Offline hirdetési felületek:
- Szuperinfó Dombóvár és környéke
- Hétről-Hétre hirdetőújságok: Dombóvár, Pécs, Komló, Bonyhád és környéke
- Tolna megyei Krónika
- személyes kiajánlás érdeklődő ügyfelek részére

Amennyiben ajánlatok egyike elnyeri tetszését, keresse a City Cartel ingatlanirodát a Dombóvár, Hunyadi tér 22/b. alatt, vagy hívja a +36-70/946-5550 telefonszámot!

Ha folyamatosan értesülni szeretne az ingatlaniroda akcióiról, iratkozzon fel hírlevelükre!

Címkék: ingatlan

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 15. 00:00, szerda | Helyi

A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható

Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi

Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron

Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik:

2026. Április 02. 11:28, csütörtök | Helyi

Városnapi ünnepi gála Dombóváron

Dombóvár 1970. április 1-jén kapott városi rangot, melynek évfordulóját idén is méltó módon ünnepelte a város.