Hírek
2023. Január 18. 14:05, szerda |
Bulvár
Forrás: OMSZ
Szexista megjegyzéseket tett a női mentősnek részegen, másnap virágcsokorral kért bocsánatot
Erősen ittas volt az a 35 év körüli férfi, akit bokatörése miatt szállított kórházba az egyik fővárosi mentőegység hétvégén.
Eközben igencsak felszabadult hangulatban volt és illetlen bókokkal próbált kedveskedni az őt ellátó mentősnek - írja az OMSZ. A rutinos életmentő rendkívüli türelemmel kezelte a helyzetet, tudomást sem vett a szexista megjegyzésekről. A férfi tegnap elhagyhatta a kórházat, első útja pedig a virágoshoz, majd a Mentőpalotába vezetett. Szeretett volna személyesen bocsánatot kérni viselkedéséért, ám a mentős nem a Markó utcai mentőállomáson szolgál, így a rózsát és a hozzá tartozó levelet “belső postával” jutatták el az érintett mentőápolónőnek, akit fölöttébb meglepett a kedves gesztus.
Fotó: Pixabay
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 02. 08:00, csütörtök | Bulvár
Ákos daganatos betegség miatt lemondja nyári fellépéseit
Idén tavasszal rosszindulatú daganatos betegséget diagnosztizáltak Ákosnál, ezért a Kossuth-díjas dalszerző-énekes a gyógyulás érdekében lemondja valamennyi idei nyári koncertjét -
2026. Június 17. 17:00, szerda | Bulvár
A Sanghaji Televíziós Fesztiválon versenybe száll a Hunyadi című sorozat
2026. Május 23. 14:00, szombat | Bulvár
Vonattal, lóháton és gyalogosan is mennek a zarándokok Csíksomlyóra, medvehajtást is tartottak a helyszínen
Vonattal, lóháton és gyalogosan is vonulnak a zarándokok a székelyföldi Csíksomlyóra, a szombaton a Kis- és Nagysomlyó-hegy közötti nyeregben tartandó pünkösdi búcsús szentmisére.
2026. Május 20. 15:00, szerda | Bulvár
A 20. Balatonfüredi Nemzetközi Gitárfesztiválon koncertsorozat és hangszerkiállítás várja az érdeklődőket
Hazai és külföldi előadók koncertjei, a fesztivál múltját bemutató fotó- és hangszerkiállítás, valamint mesterkurzusok várják az érdeklődőket a 20. Balatonfüredi Nemzetközi Gitárfesztiválon június második felében

