Hírek
2017. Július 25. 19:34, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szinte teljesen helyreállt az áramszolgáltatás Baranyában

Befejezték az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. szerelői a hétfő éjszakai vihar miatt áramszünetben érintett 11 középfeszültségű vonalon a hibák elhárítását Baranyában - közölte a szolgáltató kedd este az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint már minden középfeszültségű vonalon zavartalan az áramellátás.
Az E.ON szakemberi a késő esti órákig folytatják a munkát - tették hozzá, megjegyezve, hogy már minden szerelő azokon a kisfeszültségű hálózaton keletkezett egyedi hibákon dolgozik, amelyek csupán egy vagy néhány fogyasztási helyet érintenek.
Ezek jellemzően a házak tetőszerkezetének sérülésével összefüggő, egyedi hibák, többek között Ellenden és Magyarsarlóson, valamint Nagykozár szőlőhegyi részén. A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság kedd reggeli közlése szerint a hétfő este átvonult vihar a megye 17 településén - köztük Pécs keleti részén, Villányban, Pogányban és Szalántán - okozott áramkimaradást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.