Hírek
2019. Április 15. 07:23, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Lefújták a sztrájkot a ferihegyi reptér földi kiszolgálói
Lefújták a hétfő reggelre meghirdetett sztrájkot a Malév Ground Handling földi kiszolgálónál, minden járat menetrend szerint közlekedik – közölte a Budapest Airport hétfőn reggel az MTI-vel.
A Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér üzemeltetője vasárnap éjjel tudatta utasaival, hogy a Malév Ground Handlingnél hétfő reggel 5 és 9 óra között sztrájk lehet, az leginkább a Wizz Air, illetve a Tarom, az Air France és a KLM járatait érintette volna.
A társaság reggeli tájékoztatása szerint azonban a sztrájk elmarad, a járatinformációs rendszer szerint minden gép a meghirdetett menetrendnek megfelelően közlekedik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
2026. Május 05. 13:00, kedd | Belföld
Tarr Zoltán: újra nyitva áll Európa a magyar fiatalok előtt
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát

