Hírek
2020. Január 22. 11:53, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Szuperhőst utánozva ugrott le az erkélyről egy kisgyerek, vádat emeltek az édesanya ellen
Vádat emelt a Pápai Járási Ügyészség az ellen az édesanya ellen, akinek négy és fél éves gyermeke tavaly júniusban kizuhant az erkélyről és súlyos sérülést szenvedett
– tudatta a Veszprém Megyei Főügyészség az MTI-vel szerdán. Közölték: a 25 éves asszony három kiskorú gyermekével – köztük a négy és fél évessel – otthonában tartózkodott tavaly júniusban. A középső gyermek és bátyja az erkélyen játszott, míg ő a legkisebb testvérükkel a karján teregetni indult. Ekkor a négy és féléves gyermek előbb az erkélyen álló asztalra, majd a korlátra mászott, onnan pedig leugrott, utánozva egy általa ismert filmbeli szuperhőst.
A gyermek a zuhanás következtében nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.
A járási ügyészség vádiratában tárgyalás mellőzésével büntetővégzés meghozatalára, s abban a vádlott próbára bocsátására tett indítványt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 01. 07:23, hétfő | Belföld
Borult, párás, de enyhe idő várható december első hetében
2025. November 30. 08:57, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 48. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 30. 08:56, vasárnap | Belföld
Lemondásra szólította fel a Nyíregyházi Állatpark igazgatóját a Fidesz, mivel ő lesz a Tisza jelöltje
A Fidesz nyíregyházi szervezete lemondásra szólította fel Gajdos Lászlót, a Nyíregyházi Állatpark vezetőjét, aki a Tisza Párt képviselőjelöltje lett – közölte a szervezet szombaton az MTI-vel.

