Hírek
2012. Január 09. 07:58, hétfő |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Takarékosabb és modernebb lett a Renault Megane - FOTÓK
A kompakt Renault felfrissülve várja a modellciklus második felét.
Az aktuális Renault Megane bemutatása óta szép csendben eltelt három év, így már esedékes volt a kötelező félidős modellfrissítés. A francia kompakt meglepően jól tartotta magát, így kívülről csak néhány apró változtatásra volt szükség. A manapság már elengedhetetlen LED-es nappali menetfénnyel, az új felnikkel és a minimálisan átszabott lökhárítókkal még a ráncfelvarrás jelentette szűkös kereteket sem igazán használták ki a tervezők. A végeredmény mégis egy modernebb, további három évig is vállalható autó lett.
A cikket tovább olvashatja autós az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 20. 11:00, péntek | Belföld
Hideg idő - Hófúvásra és havazásra figyelmeztet a meteorológia pénteken
Havazásra és hófúvásra kell számítani pénteken a nyugat-dunántúli vármegyékben - figyelmeztetett a HungaroMet Zrt. az MTI-hez pénteken eljuttatott veszélyjelzésében.
2026. Február 20. 07:15, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot
Azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot: ezek az ukránok
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
843 kilométer közút felújítását tervezik idén
A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.
