Városlista
2026. március 23, hétfő - Emőke, Botond, Ottó, Kartal

Hírek

2017. Szeptember 05. 08:36, kedd | Helyi
Forrás: Kaposszekcső Község Önkormányzata

Tanévnyitó Kaposszekcsőn

Tanévnyitó Kaposszekcsőn

Nevezetes állomás ez az iskola életében: újra önállóak lettek!

Szeptember 1. nevezetes dátum minden iskolás életében. Kezdődik a tanítás. Ebben a tanévben is, mint oly sok éve már ezen a napon, megkezdődött a tanítás a kaposszekcsői iskolában is. Nevezetes állomás ez az iskola életében: újra önállóak lettek!

A 6. osztályosok Pittinoné Kutas Erika osztályfőnök irányításával műsorral köszöntötték tanáraikat, társaikat, meghívott vendégeiket. Külön figyelmet és gondoskodást kaptak az első osztályosok. Névre szóló emléklappal, és ajándékkal kedveskedtek nekik. Az iskola dolgozóit diáktársaik nevében virággal is köszöntötték. Műsor után Robár Gáborné megbízott igazgató üdvözölte a résztvevőket és beszélt az új tanév feladatairól, szokásrendjéről. Löblé Egyed Ilona alpolgármester Csapó Gyuláné polgármester nevében szintén szólt a megjelentekhez és kifejezte örömét, hogy újból önálló iskolája van a falunak.

Több dombóvári civil szervezettől (Székely Kör, Horvát Nemzetiségi Önkormányzat és a DombóCSIpSsz) ajándékcsomagot vehetett át az iskola két munkaközösségének vezetője: tanszerek, iskolai felszerelések bújtak meg a dobozban.

Végül elhangzott a bűvös mondat: a 2017/2018-as tanévet megnyitom. Hajra új tanév!

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 20. 15:00, péntek | Helyi

Négy rolleres szenvedett balesetet Tolna vármegyében

A jó idő beköszöntével egyre több e-rollerrel közlekedőt látni az utakon. Tolna vármegyében is ez a helyzet, azonban sajnálatos módon sokan nem elég elővigyázatosak, amikor elektromobilitási eszközökre pattannak.

2026. Március 15. 20:00, vasárnap | Helyi

A pénz boldogít?! - interaktív előadás Dombóváron

Valóban boldogít a pénz? Keressük a választ március 20-án 18 órakor a Dombóvári Művelődési Ház pinceszínházában!

2026. Március 11. 13:52, szerda | Helyi

Városi megemlékezés lesz március 15-én Dombóváron

Emlékezzünk együtt a hősökre március 15-én 9.30-kor a dombóvári Szigeterdőben a Kossuth-Szoborcsoportnál. Ezt követően 10.30-kor ünnepi szentmise a Jézus Szíve Katolikus templomban.