Hírek
2022. Január 10. 09:25, hétfő |
Helyi
Forrás: MTI, fotó: Wikimedia Commons
Több mint egymilliárd forintból épül vízelvezető rendszer Dombóváron
Több mint egymilliárd forintos beruházással csapadékvíz-elvezető rendszer épül Dombóváron a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program támogatásával.
A fejlesztést három ütemben 1,2 milliárd forintból valósítják meg az Ady Endre utcán és a Fő utcán - mondta Pintér Szilárd (Fidesz-KDNP), a város polgármestere az MTI-nek.
A 18 ezer lakosú városban jelenleg a csapadékot nagyrészt burkolatlan árkok vezetik el, a víz rongálja az útburkolatot és a járdákat - tette hozzá.
Közölte: a két utcában 3639 méteren burkolt árok, 6903 méteren járda, az árkok felett 174 híd, 250 négyzetméteren pedig gyeprácsos parkoló épül majd. Az vízelvezető rendszernek köszönhetően a magánházak is nagyobb biztonságban lesznek - mondta.
A tervezői szerződést pénteken írták alá, a kivitelezés várhatóan kora ősszel kezdődik el, és kilenc hónap alatt fejeződik be - ismertette.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 12:00, csütörtök | Helyi
Ápoló-gondozó állás Vásárosdombón
A vásárosdombói Skóciai Szent Margit Gondozóotthon ápoló vagy gondozó munkakörbe felvételt hirdet.
2025. November 27. 10:00, csütörtök | Helyi
Erőgépkezelő állás kiemelt bérezéssel Kaposszekcsőn!
Jelentkezz erőgépkezelőnek a Kaposszekcsői Mg. Zrt-hez!
2025. November 26. 18:15, szerda | Helyi
Megújultak a buszvárók Dombóváron
Dombóváron befejeződött annak a városi programnak a megvalósítása, amelynek keretében összesen 15 autóbuszváró-pavilont cseréltek le korszerű, biztonságos és esztétikus új megállókra.
2025. November 25. 18:04, kedd | Helyi
Műszaki rajzoló állásajánlat Mágocson
Jelentkezni fényképes, angol nyelvű önéletrajzzal lehet! Részletek az alábbiakban:

