Hírek
2012. Március 02. 15:30, péntek |
Helyi
Forrás: Tilinger Sándor
Túl vannak első fellépésükön a kis zenések Dombóváron
A Bezibe költözött APOK Alapfokú Művészetoktatási Intézményegység Első fellépésem címmel rendezte meg a kicsinyek hangversenyét. Tilinger Sándor járt a nagy érdeklődéssel kísért március elsejei koncerten.
A zsúfolásig megtelt hangversenyterem közönsége előtt és a folyosóra kiszorult érdeklődők füle hallatára 34 - egyéni, páros és csoportos - produkcióval mutatkoztak be a zeneiskola előképzősei, nem egy közülük zenetanáruk zongorakísérete mellett.
Kíváncsi képgalériánkra is? Kattintson a hírünk címsora alatti „kapcsolódó galéria” hivatkozásra, vagy a lenti képre!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 09:59, csütörtök | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!
2026. Július 22. 09:58, szerda | Helyi
Négy koncerttel zárul Magyarország legnagyobb ifjúsági fúvószenei tábora
Baranyában, Zalában, Somogyban és Horvátországban koncerteznek a DDRF zenekarai
2026. Július 21. 00:00, kedd | Helyi
Tizenkét járásban épít ki korszerű távközlési hálózatot a Tarr Kft.
Dombóvár környékén pl. Ágon, Alsómocsoládon, Bakócán, Baranyaszentgyörgyön, Gerényesen, Kisbesztercén, Kishajmáson, Kisvaszaron, Meződön, Palén, Szágyon, Tarróson, Tékesen, Tormáson, Vargában, Vásárosdombón és Vázsnokon
2026. Július 20. 12:00, hétfő | Helyi
Augusztus 1-jétől ismét vonattal lehet utazni Dombóvár és Komló között
Augusztus 1-jétől ismét vonattal lehet utazni Dombóvár és Komló között, ezen a vonalon az utasok 400 forintos, kedvezményes, fedélzeten vásárolható jegyet válthatnak














