Hírek
2013. Július 03. 19:26, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Újra itt nyár, csütörtökön 32 fok is lehet
A következő napokban napos időre számíthatunk, csupán a szél okozhat némi kellemetlenséget. Csütörtökön akár 32 fok is lehet.
Általában derült, napos idő várható, csupán fátyol- és kevés gomolyfelhő lesz az égen, csapadékra nem számíthatunk. Szerdán a déli, délkeleti szél északnyugaton megélénkül, olykor megerősödik, csütörtökön az északkeleti szél lesz helyenként élénk.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 11 és 16 fok között alakul, de az Alföldön és az Északi-középhegységben néhol hűvösebb is lehet. A legmagasabb nappali hőmérséklet csütörtökön 28 és 32 fok között valószínű.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről
Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról:

