Hírek
2018. Szeptember 25. 09:36, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Vad ugrott egy autó elé Araknál, egy ember meghalt

Egy ember meghalt kedd reggel Arak határában, ahol vad ugrott egy autó elé - közölte Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A tájékoztatás szerint a 1401-es úton haladó jármű először az állatnak, majd az ellentétes sávban közlekedő másik autónak ütközött.
A baleset következtében egy ember olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
Az érintett útszakaszt a helyszínelés és a műszaki mentés idejére lezárták, a forgalmat elterelik - írta a rendőrség.
A katasztrófavédelem azt közölte, hogy mindkét járműbe beszorult egy-egy ember. A tűzoltók szabadították ki őket, de egyiküket a mentők már nem tudták megmenteni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.