Hírek
2020. Július 14. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Visszahívott egy terméket az egyik áruházlánc
A Lidl visszahívta a Freshona Kukoricás babkonzerv paradicsomszószban 430 grammos terméket, mert a konzervdoboz nem megfelelően zár, ezért fogyasztásra nem javasolt esetleges romlás, penészedés miatt
- közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) honlapján a kereskedelmi lánc tájékoztatása alapján. A tájékoztatás szerint a visszahívás nem minden üzletet érint, ezért azt kérik, hogy a termék azonosítóit mindenki ellenőrizze. Az érintett üzletekben a Lidl plakátot helyezett ki a vásárlók tájékoztatására.
A Nébih honlapján közzétett visszahívott termék azonosító adatai között egyebek közt szerepel, hogy minőségmegőrzési ideje 2023 december 31.
A Nébih arra kéri a vásárlókat, hogy amennyiben a közölt azonosítókkal ellátott termékből vásároltak, ne fogyasszák el, a Lidl blokk nélkül visszafizeti a termék vételárát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld
Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé
A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.
2026. Július 18. 12:00, szombat | Belföld
Az orosz energiaimport szankciójáról szóló amerikai tervekről is tárgyalt az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke Washingtonb
Az oroszországi energiaimport szankciójáról szóló amerikai kongresszusi törvényjavaslat is szóba került Hajdu Mártonnak, az Országgyűlés külügyi bizottsága elnökének washingtoni megbeszélésein.
2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő
Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt

