Városlista
2025. október 4, szombat - Ferenc

Hírek

2023. Március 14. 06:44, kedd | Belföld
Forrás: mti

5 éves kisfiú halt meg Várpalotán, miután egy lánc tekeredett a nyakára

5 éves kisfiú halt meg Várpalotán, miután egy lánc tekeredett a nyakára

Nyakára tekeredett lánc miatt meghalt egy ötéves gyermek Várpalotán hétfő este; a rendőrség büntetőeljárást indított - közölte a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

A tájékoztatás szerint segélyhívón érkezett bejelentés hétfőn 17 óra 43 perckor arról, hogy egy kisfiú Várpalotán az egyik társasházi ingatlanban orvosi ellátásra szorul a nyakára tekeredett lánc okozta fojtás miatt.

A mentők hosszasan küzdöttek a gyermek életéért, de már nem tudták megmenteni - áll a közleményben.

A rendőrség az ötéves kisfiú halálának körülményeit foglalkozás körében elkövetett halált okozó gondatlan veszélyeztetés gyanúja miatt büntetőeljárásban vizsgálja - írták.

Címkék: baleset, mentők

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 04. 09:11, szombat | Belföld

Orbán Viktor: az európai háborús stratégia egy délibáb

Az európai háborús stratégia tévedésen alapul, egy délibáb, össze fog omlani, súlyos következményei lesznek - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.

2025. Október 04. 09:10, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: a Rheinmetall modern védelmi ipari központot létesít Zalaegerszegen

A Rheinmetall modern védelmi ipari fejlesztési és mérnöki központot létesít Zalaegerszegen nagyjából 3,7 milliárd forintos beruházással, nyolcvan, magas képzettséget igénylő munkahelyet teremtve

2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld

Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására

Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.