Hírek
2023. Február 24. 09:22, péntek |
Belföld
Forrás: mti
75 éves férfi verte fejba baltával egyik barátját
Őrizetbe vett a rendőrség egy 75 éves keceli férfit, aki a gyanú szerint csütörtök hajnalban vitába keveredett a vele egy háztartásban élő barátjával, akit a szóváltást követően baltával többször fejbe ütött.
A sértett, egy 61 éves férfi a bántalmazás következtében súlyos, életveszélyes sérülést szenvedett.
A nyomozók a támadót emberölés bűntett kísérletének elkövetésével gyanúsítják, és kihallgatását követően előterjesztést tettek letartóztatására.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
2026. Január 26. 07:01, hétfő | Belföld
Enyhe, de borult, párás idő várható a jövő héten, többször kell csapadékra készülni
Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz.
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország

