Városlista
2026. január 2, péntek - Ábel

Hírek

2018. Március 24. 11:38, szombat | Belföld
Forrás: mti

A javítási munkálatok miatt 14 kilométeres a dugó az M1-en

A javítási munkálatok miatt 14 kilométeres a dugó az M1-en

Az M1-es autópályán Budapest felé, a 42-es kilométernél burkolatjavítás miatt csak a belső sávban lehet közlekedni, emiatt 14 kilométeres torlódás alakult ki - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szombaton az MTI-vel.

A közleményben azt javasolták, hogy aki teheti, az 56-os kilométernél lévő Tatabánya-Óváros csomópontnál térjen le az 1-es számú főútra, majd Bicskénél hajtson vissza a pályára

Az M1-es autópálya Bicske és Tatabánya közötti szakaszán Hegyeshalom felé három hosszabb szakaszon, míg Budapest felé egy 2,5 kilométeres szakaszon a külső sávon van korlátozás burkolathibák miatt. Ezért a 39-es és az 53-as kilométer között mindkét oldalon lassabb haladásra, hosszabb menetidőre, valamint csúcsforgalomban az 1-es főúton is erős forgalomra készülhetnek az autósok - figyelmeztettek a közleményben.

Hozzátették, mivel a tranzitforgalom a szokásosnál is nagyobb, a korlátozásokon kívül is telítettebbek a sávok, ezért utazás előtt érdemes tájékozódnia a közlekedőknek a www.utinform.hu weboldalon vagy a társaság Útinform szolgálatánál a 06-1-336-2400-ás telefonszámon.

Fotó: illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 02. 10:14, péntek | Belföld

Változékony idő várható az új év első hétvégéjén

2026. Január 02. 10:12, péntek | Belföld

NAV: elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok

Már elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.

2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki: