Hírek
2012. December 08. 12:15, szombat |
Helyi
Forrás: Tóth Erzsébet
A kaposszekcsői óvodába is ellátogatott a Mikulás
December 6-án a kaposszekcsői óvodába is ellátogatott a Mikulás. A kicsik hangos énekszóval várták és nagyon örültek jöttének.
Amikor a Télapó belépett az ajtón vidám szóval köszöntötték és újból víg dalolásba kezdtek. Majd egyenként mentek ki, hogy átvehesék csomagjaikat. Mindenki nagyon bátran viselkedett, senki sem sírt.
Amikor mindenkinek ajándékcsomag volt a kezében még énekeltek egy kicsit, majd útjára engedték a Mikulást, hiszen még sok gyereket kellett meglátogatnia.
Az izgalmakat friss ropogtatnivalóval, finom gyümölcslével pihenték ki.
Majd nemsokára megérkezett a Kaposszekcsői Orchidea Nyugdíjas Klub néhány tagja - mindannyian gyakorló nagmamák - és a klub ajándékát adták át az ovisoknak.
Aznap a kicsik szép élményekkel, ajándékokkal bőven megrakodva térhettek haza az óvodából, sokáig mesélve szüleiknek a nap élményeit.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 19. 07:00, kedd | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Május 18. 19:38, hétfő | Helyi
Fegyver helyett futócipő - interjú a dombóvári századossal
Sebők Attila százados a Dombóvári Rendőrkapitányság bűnügyi helyszínelőjeként ma már nemcsak a nyomokat kutatja megszállottan, hanem a kilométereket is.
2026. Május 15. 14:53, péntek | Helyi
Buzánszky 101 – Futballal és emlékekkel tisztelegtek Dombóváron az Aranycsapat legendája előtt
Buzánszky Jenő olimpiai bajnok labdarúgó, az Aranycsapat tagja idén ünnepelte volna 101. születésnapját.













