Hírek
2023. Március 30. 12:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság
A nappalijában termesztett kábítószert egy férfi Vásárosdombón
Kábítószer birtoklása miatt hallgatták ki gyanúsítottként a komlói rendőrök azt a férfit, akivel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy az otthonában kábítószert termeszt.
A rendőrök 2023. március 28-án tartottak kutatást a férfinál. Ennek során a nappaliban egy kábítószer termesztéséhez használatos mobil sátrat találtak, amely megfelelő megvilágítással és szellőztetéssel is el volt látva. A helyszínen mintegy 40 tő kábítószergyanús anyagot és növényi magokat foglaltak le a nyomozók.

A 35 éves férfit a helyszínen elfogták, majd vele szemben kábítószer-gyorstesztet alkalmaztak, amely THC-ra pozitív jelzést adott. A férfit ezután előállították a Sásdi Rendőrőrsre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 11:28, csütörtök | Helyi
Városnapi ünnepi gála Dombóváron
Dombóvár 1970. április 1-jén kapott városi rangot, melynek évfordulóját idén is méltó módon ünnepelte a város. A hagyományokhoz hűen az ünnepi gálán azokat ismerték el, akik munkájukkal és elhivatottságukkal példát mutatnak a köz
2026. Április 01. 13:47, szerda | Helyi
Bor- és pálinkaversenyt tartottak Várongon
A helyi önkormányzat az idei évben is megrendezte a gazdák bor- és pálinkaversenyét.
2026. Március 27. 10:24, péntek | Helyi
Mindenük elégett Kaposszekcsőn, segítségre szorul a kétgyermekes anya
Egyedülálló anya két gyermekével segítségre szorul, mert bérlakásuk kiégett Kaposszekcső Liget lakótelepen. Lakhatásukat segíti az önkormányzat, de ruháik, használati eszközeik teljesen megsemmisültek,
2026. Március 26. 14:23, csütörtök | Helyi
Körözött férfit fogtak el Dombóváron
A rendőrök egy gyanúsan viselkedő férfira lettek figyelmesek, aki a szolgálati autó láttán menekülni kezdett.

