Hírek
2013. Május 10. 08:01, péntek |
Helyi
Forrás: Tóth Erzsébet
A Tüsi Süni csoport anyák napját ünnepelte

Május 6-án a kaposszekcsői óvoda Tüsi Süni csoportja is anyák napi ünnepre látta vendégül a nagymamákat és az édesanyákat.
A csoport vegyes csoportként működik, ezért először a legkisebbek énekeltek, táncoltak,verseltek, őket a középsősök majd a nagyok követték.
Nem feledkeztek meg a nagymamákról sem, külön versekkel mondtak köszönetet nekik is.
Lőtzné Csavari Mária és Reizerné Deák Ilona óvónők sok türelemmel és megértéssel érték el, hogy a gyerekek ilyen nagyszerűen szerepeltek és bátran ki mertek állni a nagyközönség elé.
Persze a legboldogabbak az édesanyák voltak, akik láthatták, milyen ügyes az ő gyermekük!
A műsor végén mindenki átadta ajándékát a szívének legkedvesebbnek: az anyukájának.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 23. 15:32, péntek | Helyi
Fekete István történetei a gyerekek szemével
A Fekete István Kulturális Egyesület és a Földi István Könyvtárral közösen megtartotta a 25. „Fekete István és én” című rajzpályázatának eredményhirdetését.
2025. Május 23. 11:29, péntek | Helyi
A Tolna vármegyei rendőrök néhány nap alatt öt sofőrt is őrizetbe vettek
A dombóvári rendőrök egy délután alatt két engedély nélküli vezetőt is őrizetbe vettek. Egyikük súlyosan ittas is volt, amikor megállították Kaposszekcsőn.
2025. Május 22. 15:49, csütörtök | Helyi
Adomány a Fekete István Múzeum részére
Bókai László dombóvári vadász május 17-én újabb adománnyal kereste fel a Fekete István Múzeumot.
2025. Május 22. 08:05, csütörtök | Helyi
Idén is megnyílnak a tűzoltó szertárkapuk
Gyermeknap alkalmából ismét megnyílnak a tűzoltólaktanyák kapui a látogatók előtt a hónap utolsó vasárnapján, május 25-én.