Hírek
2014. Október 02. 10:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: MTI, fotó: www.karitasz.hu
Adományokat oszt a Karitász Kisvaszaron

Élelmiszer és tisztítószer adományokat oszt a Katolikus Karitász kedden a Baranya megyei Kisvaszaron, ahol a két hete hirtelen lezúdult nagy mennyiségű csapadék komoly károkat okozott.
Kisvaszaron 7 házat öntött el a sártenger, a családokat ki kellett telepíteni - közölte a segélyszervezet hétfőn az MTI-vel.
A településen 97 család él nehéz körülmények között, így a Karitász a Coop Zrt. támogatásával 750 ezer forint értékben oszt tartós élelmiszert és tisztítószereket. A hét károsult család összesen 300 ezer forint értékben részesül támogatásban, további 90 család pedig egyenként ötezer forint értékben kap segítséget a Pécsi Egyházmegyei Karitásztól.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 29. 16:34, péntek | Helyi
A Forgi Box Club mindkét versenyzője aranyéremmel tért haza
A Dombóvári Forgi Box Club két versenyzője, Szivák Panka és Milán Lacatus képviselte az egyesületet a Siófokon, augusztus 22–24. között megrendezett Balatoni Gladiátor Bajnokságon.
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 27. 09:23, szerda | Helyi
Újabb fekete öves a Dombóvári Karetesuli versenyzői között
A Shotokan Karate Liga központi edzőtáborában Velencén Szőcs Patrik kiemelkedő teljesítménnyel fekete övet szerzett.
2025. Augusztus 25. 10:51, hétfő | Helyi
Elveszett kulcsaim keresem magas jutalom ellenében!
Dombóvár, Jókai-Bajcsy-Zs. u környékén elhagyott kék sporttáskámban levő szürke tornazsákban voltak.