Hírek
2019. Október 26. 07:10, szombat |
Külföld
Forrás: mti
Agyonlőtte nyolc társát egy orosz sorkatona
Agyonlőtte nyolc társát egy sorkatona az orosz Távol-Keleten - közölte pénteken az orosz védelmi minisztérium.
Két ember megsebesült.
A tárca szerint a pénteken történt incidens a Bajkálontúli terület egy karbantartó bázisán történt. A katona szolgálati fegyveréből nyitott tüzet bajtársaira.
A támadót őrizetbe vették.
A tragédia helyszínére a minisztérium vizsgálóbizottságot küldött, élén Andrej Kartapolov vezérezredessel, a tárca helyettes vezetőjével. A hivatalos tájékoztatás szerint az ámokfutó katona idegösszeroppanást kapott, a szolgálattal nem összefüggő okok miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 20. 17:00, péntek | Külföld
Donald Trump: Iránnak nem lehet atomfegyvere
Iránnak nem lehet atomfegyvere, mert az aláássa a közel-keleti békét - hangsúlyozta Donald Trump amerikai elnök az általa kezdeményezett Béketanács első ülésén Washingtonban, a Donald J. Trump Békeintézetben csütörtökön.
