Hírek
2011. Szeptember 10. 14:49, szombat |
Bulvár
Forrás: STOP
Ami Dzsudzsáknak jó, Zimány Lindának sem lehet nagyon rossz
Zimány Linda szinte egy pillanatra sem hagyja magára szerelmét.
Dzsudzsák Balázs dagesztáni karrierje súlyos sérüléssel indult, és minimum hat hétig nyomni fogja az ágyat, mire újra felveheti a stoplis cipőt. A modell szerelmének gyógyulása érdekében igyekszik a kedvébe járni.
- Amellett, hogy lelkiekben is segítem Balázst, még finomságokkal is kényeztetem őt. Imádja a palacsintámat, ezért mostanában többször sütök neki, hogy a finom falatoktól minél hamarabb felgyógyuljon - mondja a Star magazinnak Zimány Linda, aki a Sugarbird egyik tervezőjeként csupán divatmárkájuk legújabb kollekciójának fotózására hagyta szerelmét egyedül.
Balázs a történtek ellenére bizakodó:
- Bízom a gyors gyógyulásban, nem tartom elképzelhetetlennek, hogy októberben már ismét győztes gólt rúghatok a finneknek az Európa-bajnoki selejtezőn.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 09:00, péntek | Bulvár
Elhunyt Bonnie Tyler walesi énekesnő
Elhunyt Bonnie Tyler világhírű walesi énekesnő. A Total Eclipse of the Heart, a Holding Out for a Hero vagy az It\'s a Heartache című slágerek előadója 75 éves korában, szerdán halt meg egy portugáliai kórházban
2026. Július 09. 15:00, csütörtök | Bulvár
Jövőre Esztergomba költözik az EFOTT
Jövőre Esztergomba költözik az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT), a szerdán megkezdődött és vasárnapig tartó jubileumi 50. fesztivál az utolsó, amelyet a Velencei-tó partján tartanak.
2026. Július 07. 11:00, kedd | Bulvár
Személyi változás a Nemzeti Sport élén
A Nemzeti Sport Kft. ügyvezetője a tulajdonosi jogokat gyakorló közmédia vezetőjének, Horváth Andrásnak kérésére hétfőn azonnali hatállyal mentesítette a munkavégzés alól Szöllősi Györgyöt, a Nemzeti Sport főszerkesztőjét

