Hírek
2016. Május 14. 10:35, szombat |
Helyi
Forrás: Tóth Erzsébet
Anyák napi ünnep a kaposszekcsői iskolában

Május 6-án délután ünnepelni várták az édesanyákat, nagymamákat az iskolások.
Mindnyájuk nevében az elsősök köszöntötték a számukra legjobban szeretettet: az édesanyát, a nagymamát.
A gyerekszáj még nem tudja igazán kifejezni érzelmeit, így költők, írók verseit vették segítségül. Előadtak egy nagyon szép és új hangulatú mesét is. Löbl Eszter a mese írója arra keresett választ, milyen az anyai szeretet. Segítségből, erőből, melegségből, áldozat készségből és még sok mindenből tevődik össze. S ami a legfontosabb: az idő végtelenségéig tart.
A műsort egy látványos tánccal zárta Löblné Egyed Ilona osztálya.
A program után mindenki átadhatta anyukájának, mamájának a számára készített meglepetést.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 07. 09:36, kedd | Helyi
Változások a dombóvári egészségügyi alapellátásban
Egy fogorvosi és egy házi gyermekorvosi körzetben történt változás október 1-től.
2025. Október 06. 15:51, hétfő | Helyi
Egyhetes roadpol akció Tolna vármegyében is
A rendőrök 2025. október 6. és 12. között „Figyelj az útra” elnevezéssel országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain.
2025. Október 06. 10:40, hétfő | Helyi
Gyakran hallhattuk a szirénákat a hétvége folyamán
Tolna vármegye tűzoltói a hétvégén Fürgeden, Szedresnél és Mágocson kisebb szabadtéri tüzeket oltottak el, míg Bonyhád, Decs és Szedres térségében több személyi sérüléssel járó közúti baleset történt.
2025. Október 02. 13:00, csütörtök | Helyi
Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjprogram 2026. Dombóváron
A pályázatok beadási határideje: 2025. november 4. (kedd) 16,00 óra.