Hírek
2020. November 04. 06:31, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Az adóhatóság személyi állományának jogállásáról tart vitát a parlament
Az Országgyűlés szerdán tárgyal a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) személyi állományának jogállásáról szóló kormányzati törvényjavaslatról.
A Ház aktuális ülésének harmadik napja reggel 9 órakor a november 4-i gyásznapra történő emlékezéssel kezdődik, ami után az alapvető jogok biztosának és helyetteseinek tavalyi tevékenységéről szóló beszámolóról tartanak általános vitát.
A képviselők ezt követően tárgyalnak a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) 2021-es egységes költségvetéséről. Ezt követően kerül terítékre a NAV személyi állományát érintő előterjesztés tárgyalása.
A parlament csütörtökön folytatja ülését, amely november 9-én, hétfőn ér véget.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály
Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ásványolaj szövetség: 11,3 százalékkal nőtt a magyarországi üzemanyag-fogyasztás az első negyedévben
2026. Április 16. 09:00, csütörtök | Belföld
NAV: éjfélkor lejár a gépjárműadó befizetésének határideje
Szerda éjfélkor jár le a gépjárműadó befizetésének határideje. Még mintegy egymillió autós nem rendezte gépjárműadóját - figyelmeztetett kora reggel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 16. 07:04, csütörtök | Belföld
Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt
Magyar Péter, a Tisza Párt vezetője lemondásra szólította fel Sulyok Tamás köztársasági elnököt szerdán, kettejük megbeszélésén. Az államfő a Tisza Párt vezetőjének elmondása szerint jelezte: \"megfontolja a felvetést\".

