Hírek
2017. Április 24. 09:42, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Börtönbe akart drogot csempészni egy nő
Vádat emeltek az ellen a nő ellen, aki kábítószert próbált becsempészni a Budapesti Fegyház és Börtönbe.
Vádemelési javaslattal zárult T. Katalin 34 éves budapesti lakos ügye, aki 2015. október 1-én a Budapest XVIII., Pestlőrinci úti börtönbe egy küldeménybe rejtve kábítószert akart bejuttatni. A büntetés-végrehajtási intézetben történt ellenőrzésnek köszönhetően ez meghiúsult, a nőt ezt követően gyanúsítottként hallgatták ki.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Felderítő Főosztálya kábítószer-kereskedelem bűntett miatt folytatott eljárást T. Katalinnal szemben. A nyomozást a napokban fejezték be, és az ügyet vádemelési javaslattal küldték meg az illetékes ügyészség részére.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.

