Hírek
2021. Augusztus 19. 16:10, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Csak védettség igazolásával lehet gólyatáborokba menni
A gólyatáborok biztonságossá tételéért javaslatcsomagot állított össze a felsőoktatási intézményeknek az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM),
ebben alapszabályként szerepel, hogy a résztvevőknek és a szervezőknek igazolniuk kell a védettségüket.
Schanda Tamás, a tárca parlamenti és stratégiai államtitkára csütörtökön a Facebook-oldalán közölte: összeállítottak egy javaslatcsomagot az idei gólyatáborok megszervezéséhez és lebonyolításához, az ajánlásokat tartalmazó dokumentumot a felsőoktatási intézmények még a nap folyamán megkapják.
Az államtitkár közleményében egyúttal szorgalmazta, hogy minél többen oltassák be magukat a koronavírus ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.

